Jeśli gotowy projekt domu to jaki?


Gotowe projekty domów / środa, 8 stycznia, 2020

Po podjęciu decyzji o budowie domu, można przejść do następnego etapu w postaci poszukiwania odpowiedniego projektu. Możliwe jest oczywiście zlecenie zaprojektowania wymarzonego domu od podstaw, zgodnie ze swoją wizją. Stworzenie projektu od podstaw wiąże się jednak z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy. Znacznie tańszym rozwiązaniem będzie gotowy projekt domu. Oferta jest na tyle bogata i zróżnicowana, że każdy inwestor znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie. Projekty są dostępne praktycznie od ręki i możliwe jest zaadaptowanie ich do działki/indywidualnych potrzeb.

Czym charakteryzuje się projekt domu amarylis 5?

W przypadku większej liczby członków rodziny potrzebować będziemy bardziej przestronnego domu, dopasowanego do potrzeb jego przyszłych użytkowników. Z myślą o pięcioosobowej rodzinie powstał projekt domu amarylis 5, który składa się z trzech oddzielnych stref użytkowych – gotowy projekt dostępny na Domywstylu.pl . Do dyspozycji mamy zarówno strefę dzienną, jak i gospodarczą na najniższej kondygnacji oraz strefę nocną na poddaszu, gdzie można cieszyć się większą prywatnością i intymnością. Nie brakuje miejsca na dwa samochody w garażu z dużym metrażem i kotłowni, która ma oddzielne wejście. Jeśli ktoś ceni sobie możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, będzie zadowolony z obszernego tarasu na poziomie poddasza.

Dlaczego warto zdecydować się na amarylis?

• Jest to projekt domu energooszczędnego.
• Idealnie sprawdza się nawet w przypadku wąskiej działki, dziki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.
• Bryła budynku jest prosta, oparta jest na rzucie prostokąta, a dach jest dwuspadowy.
• Umiarkowana ilość detali architektonicznych przekłada się na uniwersalność projektu, który wpasuje się nienależnie od otoczenia i lokalnego krajobrazu.
• Prosta bryła i ograniczona liczba detali architektonicznych przekładają się na niższe koszty budowy.
• Oprócz projektu domu klientów otrzymuje pełną dokumentację wraz z kosztorysem inwestorskim i zestawieniem niezbędnych materiałów.
• Projekty domów amarylis zostały stworzone w taki sposób, aby budynek był funkcjonalny i zapewniał komfort użytkowania. Układ jest nowoczesny, a przestrzeń świetnie rozplanowana.
• Możliwe jest ogrzewanie budynku nie tylko paliwem stałym, ale też gazowym.